Esportistes entrenats

 

Kiku Soler (1964)

  • 6è lloc marató Sky Games 2000
  • 1r lloc i record cursa Aneto 1999 (3h46')
  • 1r lloc cursa Canigó 1999
  • 1r lloc quilòmetre vertical Cervinia 1999
  • 4rt lloc cursa Kima 1999
  • 1r lloc cursa de l'Alba 2000
  • 1r lloc cros vertical Benasque 2000
 

Teresa Roca (1958)

  • 4rt lloc marató Sky Games 2000
  • 1r lloc i record cursa Aneto 1999 (4h53')
  • 2n lloc Kima 2000
  • 2n lloc cros vertical Benasque 2000
 

Bernat Gil (1974)

  • 2016. La Ribalera, 1-VetM
  • 2015. Marató de la Fageda, 1-VetM, 4-general
  • 2015. Trail Bescaran, 1-VetM, 5-general
  • 3r Vet-M Gran Trail Valle D'Ossau (63km) 2014
  • 4t Sn-M Mitja de Xerta 2013
  • 4t Sn-M Panxample 2013
  • 3r Sn-M Celestrail Andorra 2013
  • 1r lloc Trail 2 Caras Aneto 2010
  • 3r lloc Trail Caroux 2010
  • 4t lloc Maratón Alpino Madrileño 2010
  • 1r lloc Trail Peñalara 2011
  • 4t lloc Ultra Trail Vuelta Aneto 2011
  • 5è lloc Trail Blanh 2009
  • 4t lloc Celestrail Andorra 2013, 3-SnM
 

Tomás Zapata (1968)

  • 2016. Montsec Ultra Trail, 2n general
  • 2016. Emmona (129km), 2n veterà, 8è general
  • 2016. Trail Valle de Tena, 3è veterà
  • 2016. Ultra 100km Canfranc, 1r veterà, 4t general
  • 2015. Ultra Trail di Corsica, 3r general
  • 2015. Rialp Matxicots Extrem, 2n veterà
  • Ultra trail Serra de Montsant 2011 General 20é M Veterans 1- 8é
  • Ultra Grand Raid des Pyrènées 2011 General 47é M Veterans 1- 24é
  • Ultra Trail Sobrarbe General 17é
  • Cavalls de Vent 2010 M 74é
  • Ultra trail Coll de Nargó General 10é M Veterans 1- 1r
 

Albert Artís (1998)

  • 2016. Campionat Catalunya Skimo, 1r Sub23
  • 2015. Campionat d'Espanya de cronoescalada, 3r cadet
  • 2015. Campionat d'Espanya per equips, 3r cadet
  • 2015. Pierra Menta Junior 2015, 15è
  • 2015. Open Vall Fosca, 2n cadet
  • 2015. Campionat de Catalunya de cronoescalada, 2n
  • 2014 i 2015. Copa FEEC-Millet, 1r
  • 2014 i 2015. Campionat de Catalunya per equips, 1r
 

Imma Boada (1979)

  • 2016. Taymory Xtrail Xtrem, 1r lloc
  • 2016. La Ratafia, 2n lloc
  • 2016. Marató de l'Ardenya, 2n lloc
  • Tayomory XTRAIL Isard Camprodon 43Km/2300mD+, 1a femenina
  • Campdevànol 21Km/1100mD+, 1a femenina
  • Corriols de Foc 21Km/1000mD+, 1a femenina
  • 4 Ermites, 21Km/1300mD+, 1a femenina
  • Sant Amand, 24Km/1400mD+, 1a femenina
  • XS Ribes de Freser, 27Km/2200mD+, 1a femenina
  • Batega el Bac, 25Km/1300mD+, 2a femenina
  • Trail Coll d'Ares (França), 25Km/1300mD+, 1a femenina
  • Vallibierna 21Km/1350Km+. Campionat d'Espanya. 1a femenina
  • Romanic Extrem 24Km/1200mD+, 1a femenina
  • Buff Epic Trail 21Km/1750mD+, 6a femenina
 

Raquel Velasco (1971)

  • 2016. Trail Cap de Creus, 1a veterana
  • 2016. Cirera Trail, 2a general, 1a veterana
  • 2016. Bluetrail, 3a general, 2a veterana
  • 2015. Cursa de l'Alba, 2n lloc veterà
  • 2015. AurunninghTrail, 3r lloc general
  • 2015. UT Barcelona 38km, 1r veterà, 2n general
  • 2014. Cursa Les Aixetas 2 lloc Senior
  • 2014. Transvulcania 27,5km 2 lloc Vetera femeni
  • 2014. Cursa ecológica Molins de rei-3 llocg+2 lloc veterana
  • 2014. Custa El Castell-Papiol-1 lloc General Femenina
  • 2013. Mitja Cap de Creus, 1a Vet-Fem
  • 2013. Cursa de l'Alba, 2a Vet-Fem
  • 2013. Mitja de Berga, 3a Vet-Fem
  • 2013. Marató de las Tucas, 2a Vet-Fem, 4a General
  • Marató Barcelona, 42.2k, 3h13m, 11a categoria (2010)
  • Cursa de l'Alba, 24k, 2h39m, 2a general femenina (2009)
  • Cros de Muntanya de Can Caralleu, 10.5k, 1h03m, 1a general femenina (2011)
  • Killian's Classik, 25k, 3h30, 2a categoria (2011)
  • Maratón Aneto, 42k, 1a general femenina (2012)
 

Xesc Terés (1967)

  • 1r lloc Matagalls-Montserrat 2007, 9h32m
  • UTM Mont Blanc, 60è lloc veterans
  • Badwater, 217k non stop, 39h53m, 1r espanyol a finalitzar la prova
  • 1r lloc Marxa dels Castells de la Segarra (2008)
  • 1r lloc Marxa Selva del Camp (2008)
  • 1r lloc Marxa Pels Camins dels Matxos i rècord prova 7h28m (2008)
 

Josep Rovira

  • Marató des Sables 2009 (192 absolut)
  • 8è lloc veterans Ultra Trail Aneto 2009)
  • 142è lloc veterans Ultra Trail Montblanc)
  • Marató Sàhara 2005
  • Transsahariana Hoggar 2006
  • Marató des Sables 2008
  • 12è lloc 100 Millas Himalaya 2006
  • 5è lloc Circuit Català de Curses de Muntanya Masters
 

Anna Ibañez (1967)

  • 6è lloc copa del món d'escalada esportiva 1991
  • 7è lloc copa del món d'escalada esportiva 1990
  • 1r lloc campionat d'Espanya d'escalada esportiva 90,91,92
 

Ferran Latorre (1970)

  • Piolet d'or FEDME 1994
  • Intent a l'Everest pel Couloir Horbein i el coll nord
  • Grandes Jorases via Colton McKyntre 1ª Ascensió nacional 1994
  • Les Droites Via Jackson en hivernal 1ª nacional 1994
 

Valen Giro (1963)

  • Gurla Mandata 7760m descens amb esquís
  • K2 (8611m) Expedició Magic Line 2004 Camp 4
  • Cim Boak Peak 2009 (8047m)
  • Travessa desert Libi 2004 (Filo Imposible)
  • Quebrantahuesos cicloturisme 2005
  • Marmote 2006 Cicloturisme
  • BTT de Lhasa al Camp base de l'Everest 2006
 

Xavi Aymar

  • Everest (8848m)
  • Cho Ouy (8201m)
  • Boat Peak (8047m)
  • Muztg Atha (7546m) (8 vegades)
 

Roberto Huerga

  • Marató Barcelona 1987, 2h33'
  • 1/2 marató Sitges 1987, 1h11'
  • Maratón de Sevilla 1998, 2h33'
  • Media Maratón de Guadalajara 1998, 1h12'
  • 12è lloc Campeonato extremeño de bicicleta de fondo carretera 1997
 

Ferran Bofill

  • Ironman Zurich (finisher 1r ironman, 11h40m)
  • Esquí-Alpinisme Montblanc, Monte Rosa, Dome de Neige des Ecrins
  • Curses d´esquí de muntanya Trofeo Mezzalama 2009 i 2011, Rutor 2011, TSF Millet 2011, 6è Copa Catalana 2011, 7è per equips campionat de Catalunya, 17è Campionat de Catalunya individual.
  • Triatlons, ciclisme, Btt, travesses per muntanya…(amb esquís i caminant)
  • Alpinisme Ascensió al Weisshorn 4505 metres (Suïssa)
  • Poca Traça-Copa Catalana Esquí Muntanya Parelles, 10è general, 7è CLSS Copa (2012)
  • Transpyr-Bike de Roses a Sant Sebastià, 850K, 8 etapes, 2012
  • Ironman Zurich Finisher (2013). 11h40m
 

Xavi Freixinet

  • 9è lloc campionat del món Spoir Esquí Alpinisme 2004
  • 2n lloc campionat d'Espanya d'Esquí de Muntanya sub23 2004
  • Millor marca espanyola Mezalama 2005
  • 1r lloc campionat Català d'Esquí de Muntanya sub20 2002
  • 1r lloc campionat Català d'Esquí de Muntanya sub23 2003
  • 5è lloc cros vertical Prat Pimer 2005
 

Merce Planas (1959)

  • 1ª dona de l'Estat Espanyol a fer els 212 cims de 3000mts del Pirineu
 

Toni Casas

  • 1ª ascensió nacional Oschapalca 5890m
  • 1ª ascensió al Cayesh 5700m
  • Intent a la via Bonnington Scot al Ogro
  • Integral de Peuterey+Pilier. Central de Freney i Montblanc
  • Eiger cara nord
  • Les Droites cara nord via Jackson
  • Pilier d'Angel+Arestade Peuterey (Via Bovin-Vallençant) al Montblanc
 

Zenon Tomas

  • 2n lloc veterà marató Figueras 1995
  • 3r lloc veterà marató Fuengirola 1996
 

Oscar Balcells (1963)

  • 1/2 marató Gavà 1h10'
  • 5è lloc marató Sky Games 2000
  • Rècord Espanya km vertical 2000 (36'55'')
  • 5è lloc marató Aspen (Colorado)
 

Andreu Vila (1975)

  • 1r lloc marató Alpens 2000
  • 2n lloc marató Gararleizt 2000
  • 2n lloc cursa de l'Alba 2000
  • 2n lloc cursa Taga 2000
  • 17è lloc km vertical Val d'Isère 2001 (campionat d'Europa)
 

Toti Bes (1975)

  • 1r lloc campionat Català d'Esquí de Muntanya 2000
  • 2n lloc campionat Espanya parelles d'Esquí de Muntanya 2000
 

Marc Subirana (1983)

  • Frendo a l'Aiguille du Midi
  • Aiguille deñs Glaciers del Vignemale en 2 dies
  • Festa del Paca en 4 dies
 

Olga Torras

  • Huayna Potosi (6088m)
  • Cim Cabeza Condor (5700m)
  • Nova via Korichuma (5500m)
  • Via normal Aconcagua (6962m)
 

Eduard Garcia (1975)

  • Kilimanjaro (Ruta Machame) 5898m
  • Montblanc (Ruta Gouter) 4808m
  • Camí de Sant Jaume 750km en 29 dies consecutius
  • Camí de l'Inka
  • Cavalls de Vent a peu en 4 dies
 

Jaume Puig (1962)

  • Matagalls-Montserrat 11h36' (2008)
  • Ultra Trail MontBlanc 43h20' (2009)
 

Antonio Ortiz

  • Matagalls-Montserrat 2010, 11h57m
 

Iñaki Núñez (1940)

  • IV Cros de Muntanya de Can Caralleu 2005; 3r veterans B
  • Abundants ascensions i travesses pels Pirineus i Alps
  • Abundants vies ferrates, especialment a Catalunya i Dolomites
  • Esquí nòrdic, de fons i de passeig
 

Jordi Bosch

  • Directa Americana als Drus
  • Pilar de Freney (Montblanc)
  • Intent Via Eslovena Torre sense nom (Trango-Pakistan)
 

Rafa Serra

  • Matagalls-Montserrat 2011, 17h19m
  • Matagalls-Montserrat 2012, 15h39m
 

Belén Covelo (1975)

  • Ascensió al Stok Kangri 6150m Ladakh, India (2007)
  • IX Cros de Muntanya de Can Caralleu, 10.5k, 1h05m, 3a general femenina (2009)
  • Curda de l'Alba, 4t general femenina (2009)
  • XIV Cursa de Muntanya Vall del Congost, 23.5k, 3800mD, 2h51m, 2a general femenina (2010)
  • Championat du Canigó, 34k, 4300mD, 4h52m, 7a general femenina (2010)
  • Cursa Sant Amand, 3a general femenina (2011)
  • Trail Mont Ventoux, 4a general femenina (2011)
  • Travessa Montseny, 47k, 7h25m, 3a general femenina
 

Alex Palos (1974)

  • Trail Mount Ventoux, 56k, 6500mD, 9h02m, 37è general i 3r equips
  • Sky-running Carros de Foc, 70k, 10000mD, 16h28m, 60è general (2011)
  • Travessa Montseny 48k 5500mD, 7h28m, 67è general
  • Marató de Berlín, 3h45m (2008)
 

Héctor Núñez (1981)

  • Cros vertical Prat Primer, 5k, 1h03m, 25è general, 18 Sen-M (2008)
  • Course Cretes Pais Basc, 27k, 2h19m, 55è general, 30 Sen-M (2009)
  • Cursa Vall del Congost, 23.3k, 2h44m, 55è general, 44 Sen-M (2010)
  • Maratón Alpino Madrileño, 42k, 5h49m, 82è general, 50 Sen-M (2010)
 

Joan Grau (1967)

  • 8è lloc Copa Catalana Curses de Muntanya Veterans 2008
  • Cros Can Caralleu, 1h07m (2009)
  • Cursa de l'Alba, 2h38m (2008)
  • Espelette, 27k, 2h36m (2009)
 

Joan Soria

  • 2n lloc veterà duatló Menorca 2010
 

Pere Marse (1974)

  • 2015. Arruix de St.Fe km vertical, 2n-VetM
  • 2015. Campionat Català de Curses Verticals, 2n-VetM
  • 2015. VI Copa Catalana Km Verticals, 1r-VetM
  • 2014. 2 lloc Vetera travessa Encamp
  • 2014. 2 lloc Vetera travessa Ordino-La Massana
  • 2014. 2 lloc vetera sub-40 XXVII Copa Andorrana Curses de Muntanya
  • V Pujada al Montsià 2011, 34km 1700m d+ 3400m d. 4h13’32’’, 55é/175 general, 38é/99 senior (Oficialment el 40é absolut del campionat de Catalunya Feec)
  • VI Cursa del Pedraforca 13,3km 2600m d. 2h16’30’’, 78é/280general, 51é/162 senior
  • COPA CATALANA DE CURSES VERTICALS 2011:25é CLASSIFICAT GENERAL, 10é CATEGORIA SENIOR (3 proves realitzades d’un total de 3)
  • CIRCUIT CATALA DE CURSES DE MUNTANYA 2011: 27é CLASSIFICAT GENERAL, 7è CATEGORIA SENIOR (4 proves realitzades d’un total de 8)
  • Challenge Grifones, 5è Sènior (2012)
 

Ivan Pedro (1974)

  • Matagalls Montserrat 2011 84k, 61è general 11h51m
  • Cursa de l’Alba 2011 24k 146è general 2h39m
  • Marató Aneto 2011 42k 147è general 6h07m
  • Marató Barcelona 2012 42k 6006è general 3h41m
 

Jonathan Rodriguez

  • Vertical Quiri, 4.8k, 850mD+, 46è masculí (2011)
  • Vertical Cabanera, 5.2k, 1463mD+, 45è masculí (2011)
  • Mitja Marató Vall del Congost, 22k, 3800mD, 12è masculí (2012)
 

Eduardo Garre

  • 30è a la COPA CATALANA per equips 2012
  • 16è a la Cursa de la Lluna 2012 (NURIA)
  • 21è a la POCATRAÇA 2012 (1750m)
  • 18è al 54è Ralli CEC (1800m)
  • 38è a LA CERETANA (CAMPIONAT DE CATALUNYA SKI MUNT Individual 2012)
  • 26è a la CRONONIU (La Molina)
 

Rafael Bofill (1969)

  • PICO ACONCAGUA (6.962M). 16 / 1/ 2010 CIMA EN SOLITARIO
  • TRIATLO DE BARCELONA 18/10/2009 2h19m 311/1.142
  • DUATLO DE NURIA 4/10/2009 3H50’ 196 / 588
  • MITJA MARATO BARCELONA 30/01/2011 1h29m11s
  • QUEBRANTAHUESOS, 250K, 18/06/2011 7h5m28s
 

Jorge Martín Olóriz (1980)

  • Cursa dels Tossals d'Almatret 2012, 21km, 850mD+, 58 General
 

Assumpta Otal Montasell (1969)

  • Mitja Barcelona, 1h37m
  • Marató de Barcelona, 3h41m
  • 2a Cursa Collserola AFNE4, 2n lloc femení
  • 1981. 5a Camp Barcelona Cros Infantil
  • 1981. 10a Camp Catalunya Cros Cadet
  • 1982. 6a Camp Barcelona Cros Cadet
  • 1983. 1a Cros Social CGB-Torre Marimon
 

Pol Sans Ramirez (1986)

  • 2012. Marató de Barcelona, 3h43m
  • 2012. Marxa de Cap de Rec, 7h50m
  • 2012. Volta Menorca amb Kayak, 8 dies
  • 2013. Trail Roses-Cap de Creus, 4h59m, 32è
 

Joan Vilà

  • 2012. Cursa Talaia, 11.7k, 1h30m39s
  • 2012. Sitges-Garraf, 22k, 3h16m12s
  • 2012. Volta Volcans Olot, 13k, 1h23m16s
  • 2012. Berga-Sant Pedor, 52k, 8h6m38s
 

Edgard Simo

  • 2013. Cursa Nocturna dels Mussols, 12k, 50m14s, 10 general, 7-SnM
  • 2013. Km Vertical Vall del Congost, 7k, 53m, 5 general, 4-SnM
  • 2013. Cursa Obstacles Finisher Non Stop, 53m, 8k, 2
 

Raul Iglesias (1986)

  • 2013. Montserrat Sky Race, 22k, 1300+, 186 general
  • 2013. Km Vertical Cara Amón, 4.7k, 1380+, 86 Copa España, 104 Copa del Món
 

Josep Maria Frances (1964)

  • 2007. Cara sur del Picu Urriellu, via directa V
  • 2005. Expedició CEC Bolívia. Huyana Potosí via normal
  • 2001. Montblanc via normal per Gouter
  • 2007. Agulles de Travesany D 4º. Cordada amb Xavi Metal
  • 2013. Maratón Ribagorza, 42k, 7h20m, 148 general, 21-Vet
  • 2013. Cadí Trail, 43k, 5h29m36s, 33 general
 

Toni Fernandez (1984)

  • 2015. Vallès Drac Race, 1r general
  • 2013. Trail Matxicots Extrem, 3r Sn-M
  • 2012. III 10km Empúries, 37m57s, 18 general
  • 2012. III Rialp Matxicots Extrem, 82k, 16h26m30s, 38 general
  • 2013. Mitja Marató de Terrassa, 21k, 1h21m32s, 44 general
  • 2013. UTBCN, 115k, 14h35m22s, 28 general
 

Xavier Roca (1955)

  • 2013. Everest Trail Race, 5è majors de 50 anys, 53h29m
  • 2011. Namibia desert
  • 2010. Desert Run
  • 2010. Kilimanjaro (6000m)
  • 2010. Toubkal (4300m)
  • 2012. Maratons de Viena, Berlin, Florència, Paris i Groenlandia
  • 2013. Everest Trail Race, 5è més de 50 anys
 

José Francisco Hernandez (1976)

  • 2014. UT Collserola, 21k, 2h47m, 212 general
  • 2013. Cursa Torrelavit, 12k, 1h15m
  • 2013. MMM Mataró, 13k, 1h30m
  • 2013. Sis Pobles, 12k, 1h10m
  • 2013. Matagalls-Montserrat, 85k, 17h
  • 2014. Dos Turons, 11k, 1h18m
 

Adrià Galvan (1997)

  • 2014. Cros Can Caralleu 3 lloc Juvenil
  • 2014. Vertical Vall Congost 1 lloc Sub 18
  • 2014. Burriac atac-21km 3 lloc Junior sub-19
  • 2013. Copa d'Espanya de cronoescalada, 17è cadet masculí
 

Joan Carles Grau (1966)

  • 2013. IV Ultra Trail Coll de Nargó, 100km, +5900mD
  • 2013. Volta a la Cerdanya Trail, 87.5k, 8775mD, 84è
  • 2013. 1a Montsec Ultra Trail, 100k, 10600mD, 28è, 13è-VetM
  • 2013. 4a Trail Running d'Arbeca, 32k, 1152mD, 51è, 14è-VetM
  • 2013. 2a Copa catalana de curses d'Ultra resistència, 3è-VetM
  • 2014. Half Muntanyes Costa Daurada, 46.6k, +2800mD, 85è, 23è-VetM
 

Xavier Gutierrez

  • Cim Stok La (India), 5.200m
  • 35è Copa Catalana Curses d'Ultraresistència 2013
  • Marxa Cap de Rec, 52k, 5200mD, 10h05m
  • Marxa Dips, 61k, 6100mD, 12h05m
  • Matagalls-Montserrat, 84k, 6000mD, 14h45m
 

Guillem Mità

  • 2014 Trail Vallforners, 12km, 2on general, 1h06m
  • 2014 Kom Trail corredor Montnegre, 21km, 700mD+, 9è general, 1h48m
  • 2014 Cursa La Sansi Mataró, 10km, 57è general, 36m29s
 

Lluis Gomez Lopez (1975)

  • 2015 Mollo Trail, 47km, 3000mD+, 22è, 7h44m52s
  • 2015 Marathon Trail BCN, 42km, 1500mD+, 98è, 42-VetM, 4h54m02s
  • 2015 Ultra Trail Montnegre Corredor, 42km, 2000mD+, 5h23m29s, 36è, 16-VetM, 5h23m29s
  • 2014 Mitja Marató de l'Ardenya, 21km, 900mD+, 101è, 16-VetM, 2h12m44s
  • 2014 Marató del Montseny, 42km, 2700mD+, 488è, 6h46m50s
  • 2014 Olla de Núria, 21km, 2000mD+, 238è, 3h43m35s
 

Eduard Carulla

  • 2015 Els Bastions, 90, 18h34m
  • 2015 Ironman Barcelona, 226k, 11h7m
  • 2015 Transpirenaica en MTB (solitari)
 

Joan T. Mariño

  • 2015 Trail de Begues, 24k, 66è, 2h20m
  • 2015 Marathon Trail de Barcelona, 42k, 5h6m
  • 2015 Marató de les Valls de Canillo, 42k, 7h29m
  • 2015 Cinc Cims del Montseny, 55k, 36è, 9h29m
 

Marc Teixidó

  • 2014 5 Cims, 55k, 216è, 13h34m
 

Xavier Alet (1986)

  • 2013 Circuit Fer curses muntanya, 1er
  • 2015 Circuit Fer curses verticals, 2n
  • Trail Run Bescaran, 19k, 2n
  • 2013 Cursa de muntanya Aristot, 3è
  • 2014 Cursa de muntanya Alòs de Balaguer, 2n
  • Vertical Arruix Santa Fe Organyà, 10è, 31m20s
  • 2015 Cadí Trail, 21k, 4rt
 

Didier Gay

  • 2016 Marató Vies Verdes, 16è, 2n-Vet., 3h11m52s
  • 2016 Marató Barcelona, 576è
  • 2015 Solana Running, 9è, 1h10
  • 2013 Marató Montblanc, 5h40m
  • 2011 Canigou, 4h58m
 

Marc Puig (1982)

  • 2016. Cadi Trial, 3r lloc
  • 2016. Marató del Priorat, 3r lloc
  • 2016. Half Trail Montserrat, 1r lloc
  • 2016. Roures Extrem, 3r lloc
  • 2016. Campionat de Catalunya de curses de resistència FEEC, 1r lloc
  • Ascensió a l'Aconcagua per la Via Glaciar de los Polacos 6947msm. Gener 2011
  • Ascensió al Cotopaxi (5897msm), el Chimobrazo (6263msm) i els Illinizas (5248msm) en solitari per les vies normals durant l'hivern del 2010 (Ecuador)
  • Ascens i descens amb esquís del Montblanc per la via Grands Mulets. 4808msm Maig 2015
  • Varis cims dels Alps i Pirineus (Dufourspize, Dom, Weissmies, Aneto, Possets, Pica, etc.)
  • 2013 Transvulcania
  • 2012 Emmona, 107k, 8300d+. 24è
  • 2016+2015 Half Estel del Sud, 65k, 3400d+, 1r
  • 2016 CRVA Valls d'Àneu 46k, 3900d+, 2n
 

Jessed Hernandez (1983)

  • 2016. Km vertical del Congost, 1r lloc
  • 2016. Mitja Marató de Vall del Congost, 3r lloc
  • 2016. Camí dels Matxos, 1r lloc
  • 2016. Campionat d'España Carrera Maratón Alpino Madrileño, 2n lloc
  • 2015. UT. Barcelonina, 1r lloc i rècord prova
  • 2015. Km Vertical Transvulcania, 1r lloc
  • 2015. Zegama-Aizkorri, 6è lloc Campionat Europa Skyrunning
  • 2015. Campeonato España Km Vertical, 1r lloc
  • 2015. Campionat Europa Skyrunning UltraTrail, 6è lloc
  • 2015. Marathon Mont Olympus, 1r lloc, 4h36m46s (a 3' del record)
  • Subcampió Copa del Món Skyrunning 2008 i 2010
  • 3r lloc Campionat Europa Kilòmetre Vertical 2010
  • 3r lloc cursa Canigó i rècord prova 2007, 2008, 2009
  • 1r lloc cursa Pica i rècord prova 2008
  • 1r lloc Ultra Cavalls al Vent 2009
  • 1r lloc marató Olympus (Grècia) 2008
  • 3r lloc Camp. IAFF Trail (Portugal)
 

Esteve Canal (1965)

  • 10è lloc marató Sky Games 2000
  • 2n lloc cursa del Canigó 2000
  • 3r lloc cursa Pica d'Estats 2000
  • 1r lloc Cursa Mulhacen 2000
 

Miguel Angel Arjona (1968)

  • 2015. AurunningTrail, 2n Gen
  • 2015. Camins del Bac, 2n VetM
  • Mitja marató Santa Pola (1h6m)
  • Marató de Barcelona (2h30m)
  • Castells de la Segarra 2013. 2n absolut
  • Portals de Montserrat. 2015. 2n absolut
  • Correbocs 2015. 2n veterà
 

Roger Casas

  • 3r Lloc la Marxasa 2008
  • 1/2 de Muntanya de Campdevànol, 5è lloc, 1h54m
 

Silvia Zuñiga

  • 2016. La Molina nit Pirineu, 2n lloc
  • 2016. Transfronterera (31km), 2n lloc i premi 1r lloc pujada femenina
  • 2016. Km Vertical Vallnord, 1r lloc
  • 2016. Copa Andorrana i Skyrunner Vertical Series, 3r lloc
  • 2016. Passos de Gegant, 1r lloc
  • 2016. Rosa del Nord. Nocturna parelles. 1r lloc
  • Circuit espai Kilian 2013, 1a femenina
  • Kilòmetre vertical Vall del Congost 2013, 1a femenina
  • Cronoescalada La Mola 2013, 1a femenina
  • Vertical Quiri 2015, 1a femenina
  • Kilòmetre Vertical Zegama 2015, 4a femenina
  • Trail Run Bescaran 2015, 1a femenina
  • Travessa Transfronterera 2015, 1a femenina
  • Kilòmetre Vertical Sobrepuny 2016, 1a femenina
  • Kilòmetre Vertical Arruix de Santa Fe, 1a femenina
  • Copa Catalana Kilòmetre Vertical 2015 i 2016, 1a femenina
  • Subcampiona de Catalunya de Kilòmetre Vertical al Vertical Quiri 2016
  • Travessa Ordino-La Massana 2016, 1a femenina
 

Núria Padrisa

  • 2016. Bisaura L, 50Km, 7a femenina, 2a categoria
  • 2010. Vall del Congost, 21Km, 1a femenina
  • 2008. Elx, 4000m + 120Km + 30Km, 2a femenina
  • 2008. Campionat de Catalunya de Triatló, 1a femenina
  • 2007. Campionat de Catalunya de Triatló, 1a femenina
  • 2005. Campionat de Catalunya de Triatló, 1a femenina
  • 2003. Campionat d'Espanya de Triatló, 1500m + 40km + 10km, 2a femenina
  • 2003. Campionat de Catalunya de Triatló, 1a femenina
  • 2000. Campionat de Catalunya de Triatló, 1a femenina
 

Celia Tajada (1976)

  • 2016. Corriols de Foc - 1 masters, 3 general
  • 2016. Vall de Ribes - 1 veterana
  • 2016. Marató de Montserrat - 3 general
  • 2016. La Ribalera - 1 general
  • 2016. Mític Andorra (112km) - 4 veterana, 6 general
  • 2015. Le Trail de l'Oignon Doux - 1 senior, 3 general
  • 2015. Marató de la Fageda - 1 senior, 3 general
  • 2014. Romanic extrem - 3 lloc senior
  • 2014. Marato de Montserrat - 3 lloc Senior
  • 2014. Els Bastions - 3 lloc General Femenina
  • 2014. Celestrail-Andorra - 3 lloc femeni
  • Cursa de l'Alba 2013, 1a femenina
  • Cursa del Canigó 2013, 9a femenina
  • Trans Gran Canaria 2011, 96k, 1a femenina
  • Killian's Classik Font Romeu 2011, 45k, 3a femenina
  • Costa Brava XTREM 2011, 2a femenina
  • Maratón del Aneto 2011, 42k, 3a femenina
  • Mitja Marató Vall del Congost 2012, 21k, 1a femenina
  • Trail Citadelles 2012 (França), 40k, 4h55m57s, 1a femenina
  • Romeufontaine 2012, Cursa neu 25k, 5a femenina, 2a SnF
  • Maratón Alpino Madrileño 2012, 6a femenina, 5a SnF 5h58m51s
 

Josep Mª Ubach Barbera

  • 2015. Trail Carlac, 2n Veterà
  • 2015. Marató de la Ribalera. 2n Veterà
  • 2013. Marató de la Ribalera. 1r Veterà
  • 2013. Finisher Ronda dels Cims Andorra
  • 2013. Finisher CCC Ultra Montblanc
  • 2011. Finisher Transgrancanaria Sur Norte
  • 2011. Finisher Costa Brava Extrem running
  • 2010. Finisher Transgrancanaria Sur Norte
 

Oriol Codina

  • Mitja Panxample, 7è lloc masculí (2013)
  • Trail Andorra 5è lloc masculí, 3-SnM (2013)
  • Cursa d'Alta Muntanya del Berguedà, 20k, 3000mD, 2h04m, 3r Sen-M (2012)
 

Araceli Segarra (1970)

  • Intent a l'Everest (8848m) per l'aresta nord 1995
  • Everest cim via coll sud 1996
 

Jaume Gibernau (1961)

  • 2003 CHO OYU 8201 m. CIM 05.10.2003 .Vessant Noroest
  • 2005 TRAVESSA D´ESQUIS A L´HAUTE MAURIENNE(ALPS FRANCESOS)
  • 2006 GASHERBRUM –II 8035 m. Fins el C-3 A 7050 m.
  • 2010 SHISHA PANGMA 8027 m. CIM 17.05.2010 . 2a Absoluta a la Via Austriaca de 1980 I 1a Absoluta al Pre-monsó per aquesta Via
 

Xavier Arias (1970)

  • Cim Broad Peak 8047m Juliol 2011 (Ascensió sense O2, sense Xerpes)
  • Cim Lhotse 8516m Maig 2009 (ascensió sense O2, sense Xerpes)
  • Cim Everest 8848m MAig 2008 (Ascensióamb O2, Sense Xerpes)
  • Cim Cho oyu 8201m Octubre 2007 (Ascensió Non Stop en Solitari, Sense O2, sense Xerpes)
  • Aconcagua(6962) Hibernal i també en solitari
  • Cim Shisha Pangma Central 8008m octubre 2002 (Ascensió sense O2, ambXerpes)
 

Ricard Sastre (1957)

  • Marató Barcelona 30 anys, 2h36m20s
  • Mitja, Marato Sitges, 1h10m47s
  • 10.000mts pista Serrahima, 32m49s
  • 5.000mts, pista Girona, 16m
 

Ferran Broceño (1972)

  • 1r lloc Cros Can Caralleu 2002
  • 4t lloc Pujada Coll de Pal 2002
  • Marató Barcelona 2004 (2h48')
  • 1/2 Marató de Gavà 2002 (1h15')
 

Javier Catasus

  • 3r lloc campionat d'Espanya Triatló Veterans (2006)
  • 10è lloc campionat d'Europa Triatló Veterans (2006)
  • 1r lloc Selecció Catalana a Campionat d'España de Triatló Autonomies (2006)
 

Clara Pujadas (1971)

  • 1r lloc campionat de Catalunya d'escalada esportiva 1991,1992
  • 2n lloc campionat d'Espanya d'escalada esportiva 1993
 

Txema Gomez

  • 3r lloc campionat d'Espanya d'escalada esportiva 1991
 

Ernest Bladé (1967)

  • 1992: Via Kurtyka-Lorethan al ShishaPangma (8027m)
  • 1999: Via normal al Gasherbrum-II (8035m)
  • 1995: Ascensió fins al Segon Esglaó (8500m) per l'aresta Nord Everest
  • 1994: Via Jory Bardile a l'Esperó Central del Freney, Montblanc
  • 1995: Esperó Walker a les grandes Jorasses en el dia
 

Joan Cardona (1958)

  • 7è lloc marató Sky Games 2000
  • 3r lloc marató del Tibet 1999 (4300m)
  • 1r lloc campionat Espanya parelles Esquí de Muntanya 2000
  • 5è lloc campionat Espanya individual Esquí de Muntanya 2000
  • 8è lloc copa d'Europa d'esquí i alpinisme 1999
 

Ricard Confalonieri † (1969-2007)

  • 2n lloc Matagalls-Montserrat 1997 (10h23')
  • Marató Barcelona 1999 (2h35')
  • 1/2 Marató Gavà 1999 (1h13')
  • 5è lloc cursa Pica d'Estats 1998
  • Cursa Mulhacen 1998
  • 15è Lloc 1/2 marató Sky Games 2000 Cervinia
  • Mort al Pirineu al 2007
 

German Cerezo (1977)

  • 4rt lloc campionat d'Europa Esquí de Muntanya sub23 (2000)
 

Gil d'Asprer (1965)

  • Patrouille des Glaciers 2004 (Esquí-Alpinisme)
  • Pierramenta 2002 (Esquí-Alpinisme)
  • Mezzalama 2005 (Esquí-Alpinisme)
 

Silvia Agut (1970)

  • 4rt lloc Maratón Alpino Madrileño 2002
  • 1r lloc Cros Open Can Caralleu 2001
  • 2n lloc Running Raquetas Soldeu el Tarter 2001
 

Marc Bertrán

  • Supercouloir al Montblanc de tacul
  • Cara nord Droites via Lagarde
  • Cara sud La Meige
 

Sergi Cots (1978)

  • 10è Marató del Congost 42k 3100d+ (2010)
  • 50è Ultra Mític Andora 112k 1100d+ (2010)
  • 2n Cube-La Mola 31k 1600d+ (2010)
  • 5è Marató Salvatge 42k 2400d+ (2010)
  • 170è Ultra Trail Montblanc 92k 5000d+ (2010)
 

Gregorio Mentaberre (1976)

  • Ultratrail d'Andorra 112k 9700mD+ 28h22m10s. 49 general (2010)
  • Riudoms-Mola-Riudoms; 2 recorreguts: 53,3k i 54,9k. 5h56m. 9è general i 1r general recorregut llarg (2011)
  • 8è Meridià Verd; 70k. 8h38m59s. 4t general (2011)
  • Ultratrail d'Andorra; 112k 9700mD+. 26h (2011)
 

Ferran Medall

  • 24 Abrantes (Vespa); 4 general, 3 sèries
  • 6 Hores Villena (Vespa); 1 absolut
  • 6 Hores Alcarràs (Vespa); 4 general, 2 sèries
  • 6 Hores Menàrguens (Vespa); 1 absolut, 1 sèries
 

Felip Linares

  • Gallinero Via Rabada Navarro i Zaratrusta
  • Cara Nord Droites Via Girat Entrada, Davaille
  • Aigulle de Midi, Espero, Frendo
 

Joan Grau

  • Travessa Chaminiz Zematt (2005)
  • Gran Paradiso (2007)
  • Oberland Bernès (2008)
 

Yolanda Asensio (1973)

  • Maratón Aneto, 42k, 3000mD, 1a general femenina (2009)
  • Costa Brava Extrem Running (Challenge) 3 etapes, 105k, 7800mD, 3a general femenina (2010)
  • Mitja Marató Vall del Congost, 21k, 3800mD, 1a general femenina (2011)
  • Trail Grand Raid Dentelles Ventoux, 56k, 6300mD, 2a general femenina (2011)
  • Everest Trail Race (6 etapes), 150k, 25444mD, 3a general femenina (2011)
  • Camí dels Matxos, 63k, 10h23m, 1a general femenina
  • Els Bastions, 50k, 9h25m, 3a general femenina
 

Montse Morell

  • XIV Cursa de Muntanya Vall del Congost, 23.5k, 3800mD, 4a general femenina (2010)
  • X Cros de Muntanya de Can Caralleu, 3a general femenina (2010)
  • Cursa de l'Alba, 3r lloc general femenina (2010)
 

Angel Luna (1975)

  • Cursa dels Nassos, 10k, 44m07s (2010)
  • Mitja marató de Barcelona, 21k, 1h37m52s (2010)
  • Marató de Barcelona, 42k, 3h51m20s (2010)
  • Cursa de l'Alba, 24k, 1000mD+, 2h56m37s, 254 general, 138 Sen-M (2011)
  • Killian's Classik, 27.5k, 1000mD+, 133 general, 70 Sen-M (2011)
 

Jordi Batlle (1968)

  • Cursa de resistència Cap de Creus, 80k, 6126mD, 11h47m, 17è general (2010)
  • Matagalls-Montserrat, 84k, 5980mD, 12h25m, 107è general (2010)
  • Castells de la Segarra, 54k, 1220mD, 5h53m, 49è general (2012)
 

Òscar Arroyo (1989)

  • Subcampió I Campionat de curses verticals FEEC sub23 (2010)
  • Vertical Cabanera, 5.2k, 1h18m, 29è general, 2n Sub23 (2011)
  • Campió II Campionat de curses verticals FECC sub23 i 10è en homes (2011)
  • Km Vertical Oturia 20è general i 1r lloc promesa (2012)
  • Duatló Centelles, 30k BTT + 10k carrera, 2h36m, 15è general, 1r Sub23 (2012)
  • Km Vertical Oturia, 5.8k, 1025mD+, 29è general, 1r promesa (2012)
  • Cursa de Berga, 20k, 1h58m, 3r general, 1r promesa (2012)
  • Km Vertical Cara Amón, 44m27s, 1r promesa (1r Copa España Promesa) (2012)
  • Zumaia Flysch Trail, 16k, 1r Sub23 (2012)
  • 1r Lloc Copa España Kilómetro Vertical Categoria Sub-23 (2012)
 

Enric Martin (1975)

  • Cursa de la llum esquí de muntanya 2013, 8è lloc masculí
  • UTMB 2011, 170km, 9700mD+, 43h36m28s, 862è general, 271è categoria
  • Ultra d’Andorra 2010 I 2011, 112km 9700m D+, 33h31m52s, 92è general, 48è categoria
  • Zegama Aizkorri 2011, 42k, 42h, 239è general
  • Alti toy 2012, esquí de muntanya per parelles, Gavarnie. 6000mD+, 6h52m32s, 87 general
  • Ral·li CEC 2012, esquí de muntanya per parelles, 1700mD+, 3h11m, 17 general
  • Cursa Lluna 2012, esquí de muntanya individual, 1000mD+, 1h6m
  • Cursa de la Llum 2013, estquí de muntanya, 8è masculí
  • Crono Nuria (4km) 2016, 2n lloc màsters 40 anys
  • Skimarathon 2016, 3è lloc màsters, 40 anys
  • Copa Catalana de Curses Verticals 2016, 2n lloc màsters, 4t equips
 

Diego Rodriguez (1965)

  • Marató Barcelona 2012, 42k, 3h54m11s
  • Mitja marató Granollers 2012, 21k, 1h42m31s
  • Mitja marató Barcelona 2012, 21k, 1h42m50s
  • Cursa Sant Antoni, 10k, 43m35s
  • Cursa dels Nassos 2011, 10k, 47m02s
 

Joan Ramon Fernández (1967)

  • 8e General final veterans IX Copa Catalana de curses de muntanya 2010
  • 8e General final veterans X Copa Catalana de curses de muntanya 2011
  • 15e veterans VI cursa Pedraforca-Saldes 2:30:46
  • 26e veterans XII cursa Taga 2040 3:23:58
  • 16e veterans VI cursa Tivissa 3:22:52
 

Juan Francisco Fernandez

  • 2015. Bastions, 52k, 8h40m, 73è, 41-SnM
  • 2015. Trail Picos de Europa, 33k, 4h57m, 71è, 41-SnM
  • 2012. Mitja Marató la Vall del Congost, 21k, 184è, 2h52m
  • 2011. Font Romeu, 21k, 3h32m
 

Miguel Sanchez

  • 6è Lloc cursa Taga 2007
 

Alfons Guirao (1974)

  • Cursa Berga-Santpedor 55,04Km - 1030m+ any 2010 - 113 General - 6h58min
  • Mitja marató de La Vall del Congost 23,32Km - 1900m+ any 2011 4h 04min 199 General
  • TBCN 77km – 2700m+ any 2011 16h 05min 50 General
  • Mitja marató de La Vall del Congost 23,32Km - 1900m+ any 2012 3h 08min 192 General
 

Adriana Martins

  • Trail den Novis, 4a general femenina
 

Jesus Ibarzo † (1945-2013)

  • 1964. 2a Ascensió, 1a Espanyola hibernal, corredor Gaube Vignemale
  • 1965. Obertura via 'Carnavalada' Mallo Pison Riglos
  • 1965. Obertura 'Esolon Adamello' Riglos
  • 1966. 3a Ascensió Via Rabada Navarro al Narajo de Bulnes
  • Cara Oest del Eiger-Aresta Orly al Cervi
  • Aconcagua, Kilimanjaro
  • Maratons de New York, Londres, San Sebastian
  • Intent ascensió Cho-Oyu (Hilamaia), primavera 2013
  • Mort a Riglos el 2013
 

Quim Sans (1977)

  • 2013. Montserrat Skyrace, 22k, 2h29m32s, 66è
  • 2013. International Trail Roses-Cadaquès, 42k, 5h20m10s, 67è
 

Natalia Morales

  • 1/2 Marató de Barcelona, 1h43m
  • Cros Can Caralleu, 4-SnF
  • Corro Amunt, 2-SnF
  • 2013. Ascens Sant Sadurní, 21k, 2h51m13s, 13 general, 7-SnF
  • 2013. Cros Can Caralleu, 14k, 1h31m12s, 8 general, 5-SnF
  • 2013. Ultra Trail Barcelona, 21k, 3h06m11s, 29-SnF
 

Xavi Vila (1970)

  • 2012. Marató Montseny, 6h15m
  • 2013. Marató Trail Cap de Creus, 5h20m
  • 2013. Marató Zegama-Aizkorri, 6h55m
  • 2011. Marató Vall del Congost, 6h55m
  • 2011. Cursa de l'Alba, 2h40m
  • 2010. Mitja de Barcelona, 1h26m46s
  • 2012. Marató de Sant Llorenç, 5h09m
 

Frederic Fillat

  • Cursa nocturna A.Bitem 2013, 2 masters
  • 2ª Cursa nocturna A.Cocons 2013, 1 masters
 

Sergio San José (1971)

  • Ski de Muntanya: Ruta - Les Planes - Puigmal de Llo - Aiguaneix - Puigmal d'Err (2910m) - Les Planes
  • Alpinisme: Gigolo - Cambre d'aze 240 IV 65º descens per la canal central
  • Escalada: Normal a la bola de la Partio IV+/A2e
  • Escalada: Esparraguera Roca Gris 180m V+
 

Alex Bodas (1979)

  • 2015. Cursa Alpens, 4rt-SenM
  • 2013. Matagalls-Montserrat, 85.5k, 11h31m, 33 general
  • 2013. 1/2 Maraton Barcelona, 21k, 1h21m45s, 352 general
  • 2013. Maraton Barcelona, 42k, 3h06m25s, 1011 general
  • 2013. Nou Barris, 10k, 36m41s, 40 general
  • 2013. Trail Sant Esteve, 27k, +1526mD, 2h58m39s, 116 general
 

Oscar Monje (1983)

  • 2016: Long Trail Costa Daurada (LTMCD), 72K, 9h09m06s, 2n Gen
  • 2015: Matagalls-Montserrat, 80K, 8h52m41s, 2n Gen
  • 2015: Celestrail andorra, 83K, 13h07m54s, 7è Gen
  • 2015: Trail Bastions, 9è Gen
  • 2015: Marató de Barcelona, 42K, 2h49m57s, 250 Gen
  • 2015: Mitja Barcelona, 21K, 1h19m53s, 318 Gen
  • 2014: Sant Silvestre Barcelonesa, 10K, 36m28s, 56 Gen
  • 2014: Marató de Collserola, 42,5K, 3h57m29s, 7è Gen
  • 2014: Ultra Trail Mont-Blanc, 170K, 33h03m49s, 204 Gen
  • 2013: Ultra Cavalls del Vent, 100K, 17h07m09s, 156 Gen
  • 2013: BCN Midnight Trail, 14,5K, 1h04m59, 8è Gen
 

Josep Pujades

  • 2014. Alta Segarra, 2h52m15s, 5è-VetM
  • 2014. La Faiada, 2h24m56s, 5è-VetM
  • 2014. Vertical Cabanera, 1h31m35s, 6è-VetM
 

Nil Cano (1999)

  • 5k de Martorell, 1h03m
  • Pic de la Mina i Pedrons amb esquí de muntanya
  • El Gorro-Frigi. Via Joan Marc
  • Muntanya, El Puigmal, el Carlit
 

Joan Vilà Soto

  • 2014. Marxa de Resistència 7 Cims 59Km (10h17m)
  • 2014. Marxa Cap de Rec 51Km (10h52m)
 

Javier Rozas

  • 2016 Hardloopwinkel, Paisos Baixos, 15km, 2n, Sènior
  • 2016 Vaalserberg Trail, 2n General
  • 2014 Duinen Trail, Schoorl (Holanda), 20km, 27M, 1h37m
  • 2014 Bear Trail, Gravenvoeren (Bèlgica), 14km, 14è, 1h24m
  • 2014 AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp (Holanda), 10km, 22è-SnM, 42m48s
  • 2014 San Silvestre de Santa Coloma, 10km, 14è, 38m08s
 

Giulio Ruffini (1966)

  • 2013 Ultratrail Collserola, 43km, 1650mD+, 14è, 6-VetM, 4h35m59s
  • 2013 Marató Cadaqués, 156è, 59-M, 1h42m35s
  • 2014 Nedaelmon Estartit/Zoogs Medes, 5.2km, 158è, 1h26m35s
  • Cursa la Fageda 25K, 2h13m17s
  • 2014 Pic d'Aneto amb esquís de muntanya
 

Borja salas (1984)

  • 2014 Cursa Entreponts Sant Joan Despí, 10km, 67è, 50m41s
  • 2015 Extrem Trail Martorelles, 25km, 47è, 4h6m48s
  • 2015 Cursa Ecològica Molins de Rei, 10.3k, 181è, 1h3m12s
  • 2015 Cavalgada de Reis Cornellà de Llobregat, 5k, 68è, 24m35s
  • 2015 Zurich Marató Barcelona, 42k, 14774, 5h4m55s
  • 2015 Aurun Night Trail, 21k, 172è, 3h11m42s
  • 2015 Marató Sant Llorenç, 21k, 388è, 3h14m24s
 

Francisco Pino

  • 2015 Marató de Muntanya Sant Llorenç de Saball, 42.5k, 194è, 5h36m51s
  • 2015 10k del Mercabarna, 10k, 65è, 43m47s
  • 2015 Matagalls-Montserrat, 82k, 18h20m
  • 2015 Aurun Night Trail, 21k, 30è, 2h16m56s
  • 2015 XTreme Trail Martorelles, 26k, 46è, 3h17m35s
  • 2015 Marató de Barcelona, 42k, 9005è, 3h58m23s
  • 2015 Mitja del Prat, 21k, 229è, 1h39m25s
 

Jordi Cuñado

  • 2015 Taga Evo 2040, 26.3k, 95è, 3h37m
 

Sergi Cabanyes (1991)

  • 2016 Trail Rocacorba, 20k, 70è, 2h5m
  • 2015 Centuria Trail Ferreus, 23k, 28è, 2h44m
  • 2015 Trail Trepitja Garrotxa, 64k, 50è, 11h11m
  • 2015 Marrana Skyrace, 21k, 96è, 4h11m
  • 2015 Vall de Ribes XS, 15k, 26è, 1h26m
  • 2015 Mitja Marató Garrotxa, 21k, 35è, 1h31m
 

Raul Alba (1980)

  • 2016 El Setge de Cardona, 54k, 10è
  • 2016 24h Cap de Creus, 60k, 5è
  • 2015 UT Montblanc, 40h11m
  • 2015 UltraPirineu, 19h17m
  • 2014 Travessa Montseny, 5è
 

Gerard Martinez (1980)

  • 2016. Warclubs, 1r lloc
  • 2016. Taymory Xtrail Series, 3 lloc
  • 2016. Pujada al Castell de St Miquel, 1r lloc
  • 2016. Molló Trail, 34k, 2n, 3h
  • 2015. Centúria Trail Ferreus, 23k, 3r, 2h14m
  • 2015. Cursa Trepitja Garrotxa Solidària, 28k, 2n, 2h29m
 
 

Equips i sel·leccions

 

Sel·lecció Catalana de Curses de Muntanya

  • Sky Games 2000 (Cervinia). Campionat del món, 2n lloc per equips
 

Equip Cara Nord

  • 2n lloc per equips Cursa Alba 2001
 

Escola Sant Felip Neri

  • 1981. Campionat Català escolar de cros per equips. 1r lloc equip Alevins Femení i Júnior Femení
  • 1982. Campionat Català escolar de cros per equips. 1r lloc equip Infantil Masculí i Juvenil Masculí
  • 1982. Campionat d'España escolar d'atletisme en pista per equips. 4rt lloc equip Cadet Femení
  • 1982. Campionat de Catalunya escolar d'atletisme en pista per equips. 1r lloc equip Cadet Femení
  • 1982. Campionat de Catalunya escolar d'atletisme en pista per equips. 1r lloc equip Infantil Masculí
 
 
 
 

Vèrticrunners

  • 1r lloc equip femení Cros Can Caralleu 2009
  • 1r lloc equips cursa Alba 2009
  • 2n lloc equips Marató Vall del Congost 2011
  • 3r lloc equips Trail Ventoux 2011
  • 1r lloc equips Cros Can Caralleu 2011
 
 
 
 
 
 
 
 

Col·laboradors

 

Francesc Lllunell, 6 - 4 -1ª - Esplugues de Llobregat 08950 - Tel. 607 44 44 73 - ricard@ricardvila.es

designed by March&Faus